Skærvej 54 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Bogense - se boligerne her.

På billedet ses Skærvej 54 Skæregårde 5400 Bogense, som er en af de dyreste boliger til salg i Bogense. Boligen koster 8.200.000 kr.
dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Bogense. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Bogense er der nu to nye boliger til salg. Først har vi landejendommen på Skærvej 54 Skæregårde. Denne imponerende ejendom tilbyder hele 224 kvadratmeter bolig fordelt på 11 rum og ligger på en enorm grund på 303.165 m². Udbudsprisen er 8.200.000 kr.

En anden spændende mulighed er ejerlejligheden på Teglgårdsvej 10B. Her kan man få 102 kvadratmeter, som er fordelt over 4 rum, på en grundstørrelse af 870 m². Denne lejlighed er markant billigere, med en pris på 1.150.000 kr. Begge boliger tilbyder unikke muligheder i Bogense.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler