Storkenhøjvej 145 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Bogense - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Bogense. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Bogense er der netop kommet to spændende boliger på markedet. Først finder vi fritidshuset på Storkenhøjvej 145 i Fogense Enge. Denne ejendom strækker sig over et areal på 106 kvadratmeter og består af 4 rum.

Fritidshusets bemærkelsesværdige træk er den enorme grundstørrelse på 26.177 kvadratmeter, som åbner op for mange muligheder for naturentusiaster eller dem, der ønsker et afsides fristed. Prisen for denne ejendom ligger på 5.495.000 DKK.

Det andet tilbud er en villa beliggende på Mosevej 27 i Kassemose. Med et areal på 107 kvadratmeter, giver denne bolig lidt mere rummelighed med sine 5 rum. Villaen er beliggende på en mere overkommelig grundstørrelse på 418 kvadratmeter.

Villaen på Mosevej 27 er prissat til 895.000 DKK, hvilket gør det til en overkommelig mulighed for dem, der søger en bolig i området. Begge ejendomme venter på deres nye ejere i Bogense.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler