6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Bogense. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
På Lundsgårdvej 32 i Kattebjerg, Bogense, finder vi en rummelig landejendom på 194 m². Med hele 6 værelser og en imponerende grundstørrelse på 27.988 m², tilbyder denne ejendom masser af plads til både indendørs og udendørs aktiviteter. Prisen for denne ejendom er sat til 3.195.000 kr.
En anden boligmulighed i Bogense er fritidshuset på Vildrosevej 20 i Skåstrup Strand. Dette charmerende hus er på 70 m² og indeholder 3 værelser. Huset ligger på en grund på 716 m², hvilket giver en hyggelig ramme til sommerliv tæt på naturen. Prisen her ligger på 1.495.000 kr.
Begge boliger tilbyder unikke muligheder i 5400 Bogense, med forskellige arealer og formål, men med den fælles glæde ved naturskønne omgivelser.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.